У Черкасах гвардійці пройшли відновлення за допомогою каністерапії та SUP-реабілітації - НГУ

Програма декомпресії для військовослужбовців Нацгвардії виконує важливу роль у психологічній реабілітації бійців, які перебували у бойових умовах. Цей комплекс заходів фізичного та психологічного відновлення спрямований на поступову адаптацію до цивільного життя та запобігання розвитку психологічних травм.

“Завдання психологів військової частини полягало в, так би мовити, “перемиканні” військовослужбовців зі стану війни в стан миру”, – розповів начальник відділення психологічного забезпечення майор Олексій Гончарук.

Тож під час зустрічі психологи навчали гвардійців методів звільнення від емоційного напруження і вивільнення своїх переживань, щоб позбутись гормонів стресу та налагодити роботу всього організму.

Оскільки каністерапія є доволі ефективним методом позитивного фізіореабілітаційного і психосоціального відновлення військовослужбовців, також до програми реабілітації долучився Черкаський обласний клуб службового собаківництва ТСО України. Окрім цього, військові спробували себе у SUP-реабілітації з допомогою Черкаської обласної федерації САП – веслування та серфінгу Dnipro Sup Team.

Психологи й надалі планують проводити подібні заходи, адже вони є не лише динамічними та цікавими, а й допомагають гвардійцям відновити сили після виснажливих боїв, провести час в колі побратимів та перезавантажитися.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту