Від солдата до офіцера. Колишній шахтар будує кар’єру у Національній гвардії (ВІДЕО) - НГУ

До лав Національної гвардії України Володимир Клепак потрапив по мобілізації в березні 2022 року. До цього військового досвіду не мав, працював на одній з шахт у Львівській області, але процес адаптації пройшов швидко, бо всі мали величезну мотивацію, і розуміли, навіщо прийшли до війська. Кар’єру у Нацгвардії почав з посади кулеметника, а згодом почалось професійне зростання.

«Запропонували пройти курси командирів відділень, я погодився. Це тривало три тижні в одному з навчальних центрів НГУ. Потім запропонували виконувати обов’язки командира взводу. А згодом призначили на відповідну посаду, і присвоїли звання молодшого лейтенанта. У нас в колективі всі один одного підтримують, ніхто не заважає. Я з усіма своїми підлеглими починав солдатом, і зараз я підтримую з ними добрі відносини вже як командир. Перелаштувати взаємовідносини не було складно, бо під час роботи на шахті я отримав чималий досвід роботи з великим чоловічим колективом. Головне – створити мікроклімат, який дозволяє якісно виконувати поставлені завдання», – розповідає Володимир Клепак.

Сьогодні підрозділ Володимира виконує завдання на Закарпатті – це охорона важливих державних об’єктів. Окрім цієї служби, військовослужбовці постійно тренуються і вдосконалюють свої професійні навички.

«Заняття збалансовані. Для того, хто хоче навчитися військової справи, на мою думку, створені достатні умови. Ніхто нас не обмежує у навчаннях, бо всі ми тут заради держави, бо держава – це головне!»        

Перейти до вмісту