Від початку року запорізькі правоохоронці припинили понад 2000 правопорушень - НГУ

Щоденно бійці Національної гвардії України виконують завдання на блокпостах: дотримання вимог правового режиму воєнного стану, цілодобовий оперативний контроль за нелегальним перевезенням зброї, вибухівки, наркотиків та інших заборонених предметів, виявлення ДРГ, перевірка осіб щодо можливої співпраці з російськими окупантами.

На блокпостах Запоріжжя та області несуть службу спільні наряди поліції, Національної гвардії, прикордонної служби та тероборони. Щодня вони перевіряють близько 2500 громадян та майже 1800 транспортних засобів, аби в регіоні та на всій іншій території України було безпечно.

Завдяки професійному контролю на постах, а саме блокуванню трафіку зброї та наркотиків і затриманню злочинців, які перебувають у розшуку, вдається запобігти багатьом трагедіям.

За даними Національної поліції, від початку року на блокпостах регіону виявлено 135 кримінальних та понад 1900 адміністративних правопорушень. За цей час правоохоронці 8 разів виявляли у громадян зброю та вибухонебезпечні предмети. Загалом, вилучено майже 700 боєприпасів, 3 гранати та 5 одиниць вогнепальної зброї.

Виявляти схованки із забороненими речами бійцям допомагають службові собаки. За три місяці поточного року встановлено понад 100 фактів перевезення наркотичних засобів.

Крім того, в результаті перевірок затримано 10 осіб, оголошених у розшук за скоєння кримінальних правопорушень, 104 особи, причетних до збройних формувань рф або колабораційної діяльності. Викрито понад 20 іноземців, які порушили правила перебування на території України. 

Активно документували правоохоронці й водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. За три місяці роботи викрито 203 таких порушники. Також виявлено 115 розшукуваних транспортних засобів.

В умовах воєнного стану превентивні заходи вкрай важливі. Правоохоронці закликають громадян бути свідомими й дотримуватися правил поведінки під час проходження перевірки.

Пам’ятайте, що під’їжджаючи до контрольно-пропускного пункту, необхідно заздалегідь знизити швидкість та завчасно підготувати документи для перевірки. Не слід виходити з салону авто до вказівки правоохоронців. Під категоричною забороною залишається проведення на блокпостах будь-якої фото- та відеозйомки!

Через близькість лінії фронту та постійні обстріли ситуація в регіоні залишається напруженою, але контрольованою завдяки спільним діям поліції та всіх правоохоронних відомств.

Гвардійці, як складова МВС, роблять значний внесок у забезпечення публічної безпеки держави.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту