Ілля, позивний “Майор” – військовослужбовець Нацгвардії, що брав участь в бойових діях в гарячих точках російсько-української війни.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-23.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-17.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-11.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/4-7.jpg)
Попередній
Наступна
Ілля – поліглот, на розмовному рівні володіє п’ятьма мовами, інтелігентна та мирна людина, яка ніколи не брала до рук зброю. 7 років він прожив в Італії, і зараз він досі має легальну можливість залишитись на заході. Але, не дивлячись на це, хлопець вважає за честь служити народу України та захищати свою батьківщину.
Брав участь в жорстоких бойових діях з відсічі російській агресії на Донбасі, зокрема в Рубіжному. Має поранення, контузії. Нагородженний орденом “За доблесну службу”.
Більше дивіться в інтерв’ю гвардійця: