Великдень на передовій: гвардійці зі складу ООС долучилися до святкового молебню - НГУ

Христосування або Великоднє привітання – одне із найвеличніших вітань один одного в християнському житті! “Христос воскрес! Воістину воскрес!” – це не тільки слова, а й радість перемоги добра над злом, життя над смертю, любові над ненавистю.

В найскладніший для України час усі військові сектору безпеки та оборони нашої держави незважаючи на тотальну навантаженість бойовою діяльністю не відірвані і від духовного життя.

Великоднім ранком військовослужбовці Національної гвардії України в районі проведення Операції об’єднаних сил долучилися до святкового молебню. Капелан, який духовно опікує гвардійців та постійно перебуває з ними в цій непростій ситуації виконання службово-бойової діяльності на Донеччині, освятив паски, крашанки та покропив військовослужбовців святою водою з призванням Духу святого на добрі справи.

Як зазначив отець Андрій

“В той час, як російські загарбники та нелюди пишуть на своїх снарядах “Христос воскрес” та стріляють ними по мирним мешканцям Донбасу, чим підкреслюють свою антихристиянську справу, наші воїни стоять на стороні добра та захищають нашу країну, нашу землю, наші родини від ординської навали безбожників та ідолопоклонців кремлівського режиму, що є правом та обов’язком кожного справжнього як чоловіка, так і християнина!”

Зі святом світлої Паски! З Великоднем!

Перейти до вмісту