Вдова слобожанського гвардійця отримала нагороду чоловіка - НГУ
Нацгвардійця Олександра Абрамова нагородили орденом “За мужність” ІІІ-го ступеня (посмертно).
 
Слобожанський гвардієць Олександр Абрамов загинув на Чугуївському напрямку. Нагороду військовослужбовця його дружині Олені вручив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.
Ми приїхали із району АТО у 2014 році. Жили у Харкові, працювали. До військової частини прийшов сам. Загинув четвертого квітня, захищаючи нашу Вітчизну. Вони [підрозділ, у якому воював Олександр Абрамов] охороняли важливий міст. Був обстріл, і тепер більше в нас немає нашого тата. Син дуже за ним сумує”, – розповідає Олена Абрамова.
Олександр не мав раніше бойового досвіду. Він прийшов до нас за мобілізацією, і став на захист своєї землі, як тисячі синів та дочок України. Він був вірним Присязі до кінця, загинув під час виконання бойового завдання. Гвардійці розділяють біль втрати цієї чудової української родини. Вічна пам’ять Герою!” – сказав генерал-майор Олег Сахон.
Через агресію рф родина переселенців з окупованих територій зазнала багато поневірянь, і не один раз змушена була переїжджати з місця на місце. Врешті, осіли в Харкові. Повномасштабне вторгнення шокувало родину, Олександр прийняв рішення захищати все, що йому було дороге, зі зброєю в руках. Йому, мешканцю Луганщини, дуже боліла, та біда, яку росія принесла у його країну. Евакуюючи дружину, чоловік постійно задавався питанням: “Скільки можна тікати від окупантів?”
 
Відділення інформації та комунікації
Східного територіального управління Національної гвардії України
Перейти до вмісту