«В першу чергу ми повинні дбати про безпеку наших побратимів, які знаходяться позаду нас»: історії волинських інженерів, які розміновували українські землі (ВІДЕО) - НГУ

Іван та Віталій військовослужбовці Національної гвардії України. Вони – сапери. Іван брав участь у розміновуванні Чорнобаївки, Херсонщини та Миколаєва. Віталій – інструктор, який готує військовослужбовців та навчає мінної справи. Обидва наразі проходять службу у волинському підрозділі Нацгвардії.

«Сам я родом із Волині, – розповідає Іван. – Проходив строкову службу в місті Одеса там і зустрів війну. Воював на Південному напрямку. Брав участь у розмінуванні Чорнобаївки, Херсона, Миколаєва після того, як їх звільняли».

Гвардієць ділиться своїми враженнями із побратимом Віталієм, який є інструктором з інженерної підготовки.

«Дуже часто в мінах та боєприпасах, які залишені на лінії зіткнення, є так звані міни-сюрпризи, які закладають під боєприпас», – розповідає гвардієць Віталій.

Хлопці розповідають, що ця робота вимагає спеціалізованих знань і навичок, а також високого рівня відповідальності та обережності. Сапери використовують спеціальне обладнання, технології та методи, щоб виконувати свої завдання безпечно та ефективно.

Про специфіку роботу інженерів-саперів НГУ дивіться у відеосюжеті.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту