В Одесі відкрилась фотовиставка до Дня Національної гвардії України - НГУ

На Центральному залізничному вокзалі міста Одеса відбулась презентація фотовиставки, приуроченої до 9-ї річниці створення Національної гвардії України.

Світлини будуть знаходитися в круглому касовому залі Одеського вокзалу протягом тижня. Презентували урочистий захід військовослужбовиця військової частини 3014 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України старший лейтенант Ярина Легка, старший офіцер Південного відділення відділу комплектування НГУ майор Бєлов Володимир і начальник відділу маркетингу, реклами та оренди вокзалу станції Одеса-Головна Анастасія Пащенко.

Гвардійці розповіли присутнім концепт фотовиставки: “Бійці НГУ – герої. Наші герої – це наші сусіди, батьки, брати і сестри. На наших фото – звичайні люди, які здійснюють геройські вчинки.” Національна гвардія спільно зі Збройними силами та іншими складовими Сил безпеки і оборони забезпечують надійний захист України. Підрозділи НГУ з першого дня вторгнення брали участь в обороні українських міст, зокрема Харкова, Маріуполя, Одеси, Києва та Гостомельського аеропорту, звільняли Харківщину, Донеччину і Херсонщину.

Військовослужбовці НГУ з 2014 року на захисті нашої держави. Понад 30 з них – Герої України. При чому, наймолодшому гвардійцю, який вже Герой України – лише 19 років. Переглянути експонати виставки можна на Центральному залізничному вокзалі міста Одеса щоденно з 25 березня до 1 квітня.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту