В Одесі відбувся заключний концерт прифронтового туру Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ (ВІДЕО) - НГУ

Колектив Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України з чудовою творчою програмою відвідав прифронтові райони, даруючи радість та гарний настрій захисникам південних рубежів нашої країни, гвардійцям військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Артисти приїхали на передову, щоб підтримати бійців, які щодня невпинно боронять нашу рідну землю від підступного ворога. Український народ надзвичайно талановитий, музика для українців — це життя, саме тому і в радості, і у смутку пісня допомагає бути мудрішим, сильнішим, більш виваженим і ще більше підіймає бойовий дух.

Заключний концерт прифронтового туру ансамблю НГУ відбувся в історичному центрі міста Одеса, який не зважаючи на похмуру погоду та дощ, зібрав багато глядачів, котрих артисти порадували багатим репертуаром, адже можна було почути як український фольклор, так і нові музичні твори, які були написані вже під час повномасштабного вторгнення рф на територію України. Також своїм запальним виступом всіх підбадьорив виступ духового оркестру 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України. Глядачі дякували всім талановитим виконавцям бурхливими оплесками та дарували артистам у відповідь на їх творчість свої щирі емоції.

По завершенню виступу колектив ансамблю подякував бійцям військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України за їхню важку працю по обороні рубежів від російських загарбників.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту