Ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України провів «фронтові» концерти - НГУ

Артисти ансамблю подарували гвардійцям величезний заряд позитивної енергії, відвідавши місця служби й військові шпиталі у Харкові, Слов’янську та на Запорізькому напрямку.

На бойових позиціяхсцена імпровізована, а бурхливі позитивні емоції глядачів – справжні. 

«У нас відбулася, як то кажуть, «висадка творчого десанту» Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України на запорізьку землю. Ми мотивуємо наших військових, а вони нас надихають», – з посмішкою коментує художній керівник ансамблю НГУ Павло Пеньківський. 

Хіти, запальні танці, народні та авторські композиції, позитивна енергетика та щире прагнення віддати тепло власних сердець українським захисникам, які боронять рубежі нашої держави у важких боях з російськими загарбниками. 

«Зараз працює три групи в різних куточках України: на півдні, сході та в центральній частині держави. Виїжджають різні артисти й з хору, й вокалісти, й балет. Виступи у нас проходять в різноманітних місцях, від залів, до окопів та бункерів. Зараз ми частіше почали виїжджати, щоб трохи підтримати наших бійців, для цього навіть були створені маленькі програми. Репертуар містить в собі сучасні, бойові рокові, фольклорні пісні, пісні січових стрільців, української повстанської армії та авторські гвардійські пісні», – розповів один з артистів ансамблю.

«Гвардійці дуже вдячні за можливість відпочити душею, долучитися до прекрасного. Цей концерт є гарним прикладом того, як мистецтво може об’єднувати людей, а значить і робити їх сильнішими», — ділиться офіцер з організації дозвілля 15 Слов’янського полку Владислав.

По завершенню колектив ансамблю подякував бійцям за їхню важку працю по обороні рубежів від російських загарбників.

Тим часом тур Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України триває. У планах виступи на Сумщині.

Перейти до вмісту