В Одесі відбувся тренінг для офіцерів НГУ щодо запобігання та протидії дискримінації та домаганням на робочому місці (ВІДЕО) - НГУ

За участі й підтримки Консультативної місії Європейського союзу в Україні міжнародні та національні експертки в галузі гендерної рівності та протидії дискримінації зустрілися з нацгвардійцями в Одесі, щоб проговорити актуальні виклики пов’язані з питаннями дискримінації, інклюзії, рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Офіцери військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України закріпили знання нормативно-правового регулювання питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням на робочому місці в органах системи МВС, вивчили механізми запобігання таким випадкам, права та алгоритм дій особи, що зазнала дискримінації. Також розглянули аспекти відповідальності.

Ключові поняття тренінгу нацгвардійці розглянули з пані Анне Макі-Рахкола, радницею КМЄС з гендерних питань.

Міжнародні рамки та кращі європейські практики у боротьбі з дискримінацією за ознакою статі та сексуальними домаганнями відвідувачам тренінгу презентували радниця з поліцейських питань КМЄС в Україні, пані Осе Янсон та експертка з питань тренінгів з прав людини, пані Юлія Петрова.

Аспекти українського законодавства з визначених питань висвітлювала юристка, тренерка, менеджерка програм у Центрі «ЮрФем: освіта», пані Марта Павлишин.

«Заходи спрямовані на запобігання та протидію дискримінації у Національній гвардії проводяться постійно з особовим складом усіх рівнів та за усіма напрямками діяльності. Адже наша ціль – дотримання принципів рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, як під час служби, так і у позаслужбовий час, для всіх категорій особового складу НГУ», – розповіла начальниця служби гендерної інтеграції управління соціального супроводу департаменту персоналу ГУ НГУ Олена Старікова.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту