В Одесі пройшла зустріч з родинами полонених і зниклих безвісти військовослужбовців - НГУ

На запитання рідних відповідали представники ВМС ЗС України, оперативного командування “Південь”, Національної гвардії України, Регіонального управління Сил ТрО, управління ДПСУ, місцевої влади та керівник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону Аркадій Дабагян.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання, члени сімей порушили тему пошуку інформації про зниклих безвісти військових, проведення пошукових дій. Обговорювали питання процесів обміну полонених, соціальних гарантій та пенсій, комунікації з військовими частинами та правоохоронними органами.

В ході зустрічі відповіді та пояснення на питання, які хвилюють рідних полонених і зниклих безвісти нацгвардійців, надав заступник начальника Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Володимир Удовиченко.

Україна використовує максимальний спектр способів тиску на рф заради повернення усіх наших військовополонених.

Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій.

Перейти до вмісту