В Дніпрі відбулась церемонія вручення державних нагород сім’ям загиблих військовослужбовців НГУ - НГУ

На церемонії вручення нагород зібрались рідні та близькі родичі військовослужбовців, які поклали своє життя за свободу і суверенітет нашої Батьківщини. Згідно з військовими традиціями, вручення відбулось в урочисто із щирими словами підтримки.

Начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України, відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагородив (посмертно) військовослужбовців орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

До присутніх також звернувся генерал-лейтенант Володимир Гордійчук зі словами підтримки та співчуття:
 
«Ми зібрались, щоб нагородити наших воїнів, які віддали своє життя за нашу Україну. Пам’ять вічна і ми будемо пам’ятати їхні героїчні вчинки й про те, як вони захищали нашу державу та боролись за нашу свободу. Кожен день ми виборюємо нашу незалежність та крок за кроком звільняємо наші землі. Перемога буде за нами».
Під час заходу начальник Центрального ОТО НГУ провів бесіду з рідними та близькими полеглих бійців, щодо виплати компенсації сім’ям, розв’язання соціальних питань і надання необхідної допомоги.
 
Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув виборюючи свободу України.
Перейти до вмісту