В Академії обговорили соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектору безпеки і оборони України - НГУ

У Національній академії Національної гвардії України пройшла III Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектора безпеки і оборони: виклики сьогодення». Організатором виступила кафедра соціально-гуманітарних дисциплін гуманітарного факультету.

До участі у конференції були залучені науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, представники громадських організацій, Головного управління НГУ та міжнародні партнери, а саме представники Латвії, Польщі, Словаччини, Литви.

Метою конференції було обговорення соціальних проблем, стану і перспектив соціального розвитку сектора безпеки і оборони України внаслідок змін у суспільстві, пошук шляхів їх вирішення, впровадження кращого міжнародного та вітчизняного досвіду, поліпшення соціального управління і військово-соціальної роботи, підвищення якості соціальної та гуманітарної підготовки майбутніх військовослужбовців, покращення державних соціальних стандартів і соціальних гарантій військовослужбовців та членів їх сімей.

У конференції взяли участь близько 80 учасників. Тематика конференції стосувалася соціальних проблем військовослужбовців та членів їх сімей, правового забезпечення соціальних, соціально-гуманітарних аспектів військово-професійної діяльності, перспектив підготовки кадрів та роботи з особовим складом у військових колективах.

«Популяризація наукової роботи у вищому військовому навчальному закладі та розкриття соціальних аспектів військово-професійної діяльності – це головні завдання конференції, які ми ставили перед собою, – зазначає кандидат педагогічних наук, доцент, начальник кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Академії полковник Олексій Міршук. – Нашими співорганізаторами є міжнародні партнери. Наприклад, сьогодні представники Національної академії оборони Латвії поділилися своїми науковими здобутками та поглядами стосовно пропаганди та ядерного шантажу рф. Тобто, усі питання, які розглядалися є актуальними та соціально значущими».

Крім того, на заході був присутній представник Головного управління НГУ, начальник служби організації та контролю роботи з особовим складом відділу організаційно-планової роботи, профілактики правопорушень департаменту персоналу полковник Олег Балагура, який розповідав про актуальні аспекти роботи з особовим складом в Національній гвардії України.

Організатори зазначають, що є представники, які залучаються до конференцій на постійній основі. Одним з таких є Йозеф Затько – директор Європейського інституту подальшої освіти (Словацька Республіка), який залучається не лише до наукової роботи в Україні, а й з початком повномасштабного вторгнення допомагає громадським організаціям у питаннях соціальної роботи з переселенцями.

По завершенню усі учасники конференції отримали сертифікати.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту