Уроки мужності у форматі онлайн провели гвардійці в Одесі та Запоріжжі - НГУ

Через необхідність дотримання безпекових обмежень, спілкування зі школярами нацгвардійці проводять за допомогою інтернет-мережі.

З нагоди 9-ої річниці створення Національної гвардії України, офіцери провели екскурси з історії створення військового формування та розвитку військових частин Нацгвардії.

«Наразі важливо розуміти та пам’ятати про нелегкий шлях наших воїнів. Сьогодні ми всі, як і завжди, об’єднані однією спільною ціллю – жити у вільній та незалежній державі, зі встановленими в 1991 році кордонами», – говорить гвардійка Дарина.

Учні охоче підтримували дискусію та жваво обговорювали історичні факти. Їх захопили історії про мужність та бойові подвиги гвардійців, які наразі захищають державу від ворога. Військовослужбовці відповідали на численні запитання дітей та ділилися власним досвідом з передової.

«Українська армія — гордість нашої Батьківщини. Наші захисники та захисниці щодня борються за свободу та суверенітет України. Клаптик за клаптиком ми повертаємо наші кордони великою ціною – життям та здоров’ям побратимів, але ми повернемо кожен сантиметр України й звільнимо наші території від окупантів заради квітучого майбутнього нашої держави», – зауважує гвардієць Микола.

Наприкінці діти дякували гвардійцям за цікавий онлайн-урок та наголошували, що завдяки незламному духу та звитязі наших захисників, вони почуваються у безпеці та сподіваються на скорішу Перемогу!

Перейти до вмісту