Український підприємець Мирон Баран виготовляє інноваційну продукцію для військових - НГУ

Харківський підприємець Мирон Баран зміг зберегти свою компанію в умовах прифронтового міста та ще й регулярно допомагає українським захисникам.

Компанія Мирона виготовляло буксирувальні ремені (троси) з поліестеру ще до вторгнення рф. Сьогодні їх велика лінійка, вони легкі, компактні, надійні та міцні, надійніші та безпечніші за металеві троси. Та найбільш ходові ті, які витримують вагу 14 тонн. Їхню якість вже встигли оцінити у технічних підрозділах Нацгвардії. Тому вдруге підприємець передав на потреби захисників ще 70 буксирувальних ременів.

«Я вирішив, що кожного місяця ми будемо виробляти якусь частину продукції у якості волонтерської й гуманітарної допомоги. Такі спецзамовлення є пріоритетними та виробляються у першу чергу. Усі співробітники знають, що це, наприклад, троси для техніки Нацгвардії та відчувають відповідальність та причетність до допомоги військовим», — пояснив український підприємець та волонтер Мирон Баран.

Від початку російського вторгнення Мирон Баран передав на потреби харківських нацгвардійців вже понад 140 буксирувальних ременів. Окрім цього він започаткував на своєму виробництві виготовлення двох нових видів продукції – це ноші для евакуації поранених.

«Завдяки фахівцям з НГУ ми започаткували у тестовому режимі виготовлення нош і ременів для евакуації поранених з поля бою. Після випробування продукції ми будемо вже говорити про серійне виробництво, адже це ті товари, які в умовах війни повинні бути на українському ринку. У перспективі ми також хотіли б створити надійний і якісний турнікет, для зупинки кровотечі. Необхідне обладнання та технології, а також консультації професійних військових повинні зробити наші експерименти вдалими», — зазначив підприємець.

Пан Мирон запевняє: така співпраця триматиме і надалі. Він також закликає інших представників креативного класу шукати додаткових можливостей робити Українське військо більш ефективним та інноваційним.

Дякуємо за допомогу!

Перейти до вмісту