Українці продовжують надавати технічну допомогу дніпровським гвардійцям, задля наближення нашої перемоги - НГУ

Бійцям військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання передали квадрокоптери за підтримки співзасновниці Concord Bank та Concord Fintech Solutions Олени Сосєдки та Біржі Благодійності «ДоброДій».

Бойовий коптер MATRICE 300 rtk забезпечує годину безперервного польоту та має розширені можливості штучного інтелекту, який дозволяє розпізнавати рухомі цілі: танки, позиції та пересування противника і виконує функцію стеження до 15 кілометрів. Завдяки шести напрямкам виявлення, наші бійці матимуть змогу швидко виявляти опорні пункти ворога та оперативно знищувати їх. Також цей дрон переносить температуру від -20 до +50 градусів, що дозволяє використовувати його без перешкод взимку.

Квадрокоптери DJL Mavic 3 Fly More Combo забезпечують політ з мінімальним ризиком зіткнення, завдяки вбудованим ширококутним датчикам. Ці дрони оснащені професійною камерою, що дозволяє виводити зображення у високій якості. Що важливо в бойових умовах – при втраті сигналу, цей розумний дрон сам виявляє шлях додому.

Також українці забезпечили дніпровських бійців ручними тепловізорами ThermEye Cyclops 335.

Завдяки новим квадрокоптерам та тепловізорам гвардійці матимуть змогу успішно проводити повітряну розвідку, коригувати артилерію та нищити ворога на дальніх відстанях. Відтепер, навіть в холодні пори року підрозділи Нацгвардії мають превагу. Ворог буде розбитий!

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту