Нацгвардійці доставили 74 тонни гуманітарної допомоги жителям Миколаївщини - НГУ

Спільними зусиллями посла Латвії, Аташе з питань оборони полковником Александрасом Холмановим та офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України було передано гуманітарну допомогу від європейських країн до населених пунктів Миколаївської області. Також в рамках передачі вантажу була організована зустріч із головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом, під час якої було обговорено ряд питань щодо подальшої співпраці.

У складі гуманітарного вантажу, наданому Міністерством оборони Латвії, були доставлені продукти харчування для цивільного населення, що перебуває в районах масових ворожих обстрілів, а також зимова форма та індивідуальне спорядження для українських військових.

«Висловлюємо подяку Національній гвардії України за підтримку у транспортуванні гуманітарного вантажу територією України та його доставку до жителів Миколаївської області», – висловив слова вдячності посол Латвії. На сьогодні, така співпраця є фундаментом, на якому будується наша спільна мета – якнайшвидше здобути перемогу над ворогом та повернути людям мир.

«Ми забезпечуємо майже щоквартально доставку гуманітарних вантажів   у тісній співпраці зі Збройними силами Латвійської республіки, починаючи від Харківської, Луганської областей та сьогодні – це Миколаївська, куди ми завітали, аби доставити гуманітарний вантаж від наших партнерів», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Зазначимо, що військовослужбовці Національної гвардії України щоденно роблять значний внесок для повернення населення до мирного життя на звільнених територіях. Силами миколаївських гвардійців вже доставлено понад 74 тонни гуманітарної допомоги саме для цивільного населення.

Разом до перемоги! В єдності наша сила!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту