Удвох тримали оборону позиції: нацгвардійців 21-ї бригади НГУ нагородили відзнакою «За стійкість та незламність» - НГУ

Воїни бригади НГУ на псевдо Черкас та Повар протягом 12 днів удвох утримували позицію під щільним ворожим артилерійським вогнем в районі Часового Яру. На цьому напрямку російські війська намагаються прорвати лінію оборони Сил безпеки та оборони, однак, українські воїни стримують сили противника.

Гвардієць Андрій на псевдо Черкас на службі ще з 2012 року – після проходження строкової служби підписав контракт та продовжив службу у 21-й бригаді НГУ. Перші бойові завдання виконував ще у 2014 році, брав участь у звільненні населених пунктів Донецької та Луганської областей. Сьогодні Андрій у складі стрілецького підрозділу виконує бойові завдання у напрямку Бахмута.
«Ми з Поваром були на позиції вдвох. Нас постійно обстрілювала 120-ка, з дронів робили скиди гранат, ВОГів. Коли росіяни почали спробу штурму у напрямку суміжних сил, ми почали стрільбу та відвернули ворожий вогонь на себе. Вистояли, відпочили та знову йдемо на позиції», – розповідає Андрій.
Старший солдат Олег на псевдо Повар родом з Кіровоградщини, отримав середню спеціальну освіту – кухар. У лавах Національної гвардії Олег перебуває з перших днів повномасштабного вторгнення.
«Найбільше вразило те, що хлопці там (на фронті – ред.) радіють найменшим дрібницям та готові ділитися останнім», – говорить Повар.
Зізнається – для нього нагорода має велике значення, адже це означає, що свою роботу він робить на найвищому рівні.
Перейти до вмісту