Учні київських шкіл ознайомились з діяльністю Національної гвардії України - НГУ

В рамках співпраці з районними Управліннями освіти м. Києва протягом тижня офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України організували та провели заняття з учнями 9-11 класів Деснянського, Дарницького та Святошинського районів.

 

На дітей чекав ряд теоретичних та практичних занять. Зокрема, школярі мали змогу ознайомитись з правилами поводження зі зброєю, мінно-вибуховими речовинами, пройти початковий курс тактичної медицини з практичним відпрацюванням завдань по наданню першої медичної допомоги. Окрім практичних завдань, учні також ознайомились з основними завданнями Національної гвардії України по захисту конституційного ладу України, цілісності її території від спроб змінити  її насильницьким шляхом.

 

Діти із захопленням слухали історії військових і брали активну участь в обговоренні прикладів героїзму військовослужбовців Національної гвардії України, які захищають Україну від російських загарбників.

 

«Для нас вкрай важливо проводити зустрічі з дітьми. Ми маємо можливість розповісти їм багато того, що може знадобитись їм у житті. Заняття, що були організовані  дуже корисні, адже спілкування з дітьми дає можливість донести до них інформацію, що може врятувати їх життя. Крім того, вони повинні знати про ситуацію в країни, про  нелегку роботу військових, які дарують їм спокій та можливість спокійного навчання», – зазначив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ майор Максим Мороз.

 

Також офіцери цивільно-військового співробітництва ознайомили підлітків з умовами вступу та навчання у вищих навчальних закладах Національної гвардії України.

 

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту