Представники Нацгвардії взяли участь у суддівській колегії Чемпіонату України зі стрибків на батуті та акробатичній доріжці - НГУ
З 5 по 7 квітня у Києві пройшов Чемпіонат України зі стрибків на батуті та акробатичній доріжці. Спортивні заходи проходили у приміщенні спорткомплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навіть під час війни діти мають можливість розвиватись і брати участь у різноманітних змаганнях, щоб в майбутньому гідно представляти Україну на міжнародному рівні.  

У рамках співпраці за напрямком цивільно-військового співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Благодійним фондом «Український соціальний захист» координаційний комітет запросив офіцерів Національної гвардії України взяти участь у суддівській колегії та у проведенні церемонії нагородження переможців чемпіонату.

Перед початком змагань учасники та гості вшанували подвиги, героїзм та стійкість захисників, виявлені під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв.

«Коли діти відчувають поряд підтримку військового – їх це надихає. Навіть під час війни «молодші спортсмени» мають змогу розвиватись, а вдячність відчувається у стараннях, які вони демонструють під час своїх виступів», – зазначає представник НГУ майор Олександр Мальцев.

«Нам дуже приємно, що вже в черговий раз нас запрошують в якості почесних гостей на подібні спортивні змагання. Варто відзначити, що попри складні часи та ті виклики, що стоять зараз перед нашою країною, спорт та інші соціальні проєкти повертаються в життя дітей. Кожен з нас повинен робити свою справу: військові – захищати, спортсмени – тренуватись, музиканти – грати, науковці – досліджувати та розробляти. Діти та молодь – це наше майбутнє, після нашої Перемоги вони будуть частиною відновлення нашої країни, тому вкрай важливо давати їм можливість повноцінно розвиватись у своїх захопленнях. Ми завжди раді долучитися до такої благої справи та підтримувати зв’язок між військовими та цивільними», – зазначив офіцер групи цивільно-військового співробітництва капітан Кирило Онищенко.

Україна є і буде державою вільних людей, людей, які й на спортивних майданчиках виборюють право називатись «переможцем». Кожен військовослужбовець на своєму місці робить усе можливе й неможливе для того, щоб жовто-блакитний стяг підіймався у різноманітних куточках світу.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту