Учні Деснянського району Києва подякували українським воїнам за їх відвагу та стійкість (ВІДЕО) - НГУ

До Дня захисників і захисниць України в освітніх закладах Деснянського району м. Києва пройшла благодійна акція «Привітай воїна», для підтримки українських воїнів, що захищають Україну від російсько-окупаційних військ. Мета цієї акції продемонструвати єдність громади та подякувати захисникам і захисницям України за їх відвагу та стійкість у протистоянні ворогу.

Вчителі, учні та їхні батьки зібрали найнеобхідніші речі щоденного вжитку,  дитячі малюнки та листівки, національні прапори, на яких учні написали бійцям свої побажання щодо скорішої перемоги. Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України найближчим часом доставлять усі зібрані речі військовослужбовцям у найгарячіші точки країни. 

«Разом ми сила, разом ми переможемо і разом ми дійдемо до тієї мети, яку ми прагнемо»– зазначила завідувач сектору освітньої інформації та промоції Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Мар’яна Майорова.

Головним координатором благодійної акції на підтримку українських воїнів виступило Управління освіти Деснянського району в м. Києві, яке вже декілька років поспіль співпрацює з Національною гвардією України у багатьох сферах національно-патріотичного виховання молоді та різних благодійних проєктах.

Перейти до вмісту