У Житомирі та Черкасах гвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами - НГУ

Житомир. Учора під час патрулювання Корольовського району нацгвардійці звернули увагу на підозрілого чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з патрулем, різко змінивши напрямок руху. Даного громадянина було зупинено та у присутності свідків проведено поверхневий огляд й перевірку особистих документів. У затриманого правоохоронці виявили два паперових згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження  зеленого кольору, зовні схожою на наркотичну.

Увечері того ж дня, гвардійці помітили на вулиці підозрілу особу, яка помітно нервувала та намагалась уникнути зустрічі з військовослужбовцями. Під час поверхневої перевірки правоохоронці з’ясували, що 38-річний житель району мав при собі паперовий згорток, в якому знаходилася порошкоподібна речовина білого кольору ймовірно наркотичного походження.

Також під час несення служби на одному з блокпостів у Черкасах, гвардійці зупинили легковий автомобіль для перевірки. Під час спілкування водій дуже помітно нервував та намагався уникнути  розмови.

При ретельній перевірці автомобіля та особистих документів  гвардійці спільно з представниками  поліції виявили у громадянина поліетиленовий пакет з речовиною у вигляді білого порошку схожу на наркотичну.

В усіх випадках на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, а затриманих було передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин за підозрою у скоєнні злочину за ст. 309 ч.1 Кримінального кодексу України, вилучене було направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Перейти до вмісту