У Вінниці для дітей гвардійців влаштували передвеликоднє свято (ВІДЕО) - НГУ

У Вінниці, напередодні Великодня, для дітей воїнів Національної гвардії України та тих хто втратив батька на війні влаштували свято. Дітки опановували писанкарство, грали в ігри й займалися скелелазінням.

Писанкарство для учасників майстер-класу – справа нова. Але перетворити на витвір мистецтва звичайне яйце – зможе кожен, запевняє Ірина. Вона – професійна писанкарка і навчає інших традиціям цього стародавнього українського мистецтва.

«Сьогодні до нас прийшли діти військовослужбовців. Їм проводимо майстер-клас і навчаємо писати писаночки. В принципі, дітей неважко навчати, адже ми починаємо з бази, розписуємо дуже простенькі писанки, які називаються крапанками. Діти швидко вчяться. Мені хочеться максимально тепло їх прийняти. Подарувати їм усмішку, подарувати їм щире, відкрите ставлення до них. Мені приємно, честь долучитися до якоїсь хорошої справи і подарувати цим дітям радість», – розповідає писанкарка Ірина

Також дітлахи вчились підкорювати висоти. На скелелазінні їх чекали маршрути різної складності.

«Сьогоднішній захід організований для діток військових, для того, щоб вони знали, що вони не одні. Їх потрібно підтримувати, тому, що вони є частиною нашого життя. Спочатку проводиться розминка, тоді підготовка до самого скелелазіння, потім тренування на скеледромі», – пояснює інструктор.

«Такі заходи дуже потрібні. Тому що спілкуються не лише дітки. Ми, дружини, також спілкуємося. Спочатку я думала, що буду одна. Що нема нікого. Потім, завдяки Національній гвардії, я зрозуміла, що я не одна. Я познайомилася з багатьма дружинами, які теж втратили свого чоловіка на війні. Ми допомагаємо одна одній. Тому що не кожен зрозуміє дружину, яка втратила коханого чоловіка», – розповідає дружина загиблого гвардійця Альона.  

«У цей надзвичайно складний час вкрай важливо систематично підтримувати родини. Не забувати про подвиги наших гвардійців і про те, що вони віддали життя за нас. Щиро дякуємо працівникам краєзнавчого музею, школи скелелазіння за те, що миттєво відгукнулися, прийняли наших дітей і провели  такий активний відпочинок», – каже начальник служби соціальної роботи вінницького підрозділу НГУ майор Анна Лазуренко.

Як із яєць народжувалися декоративні шедеври та як підкорювала висоту малеча, дивіться у нашому сюжеті:

Перейти до вмісту