Гвардійці Північного об’єднання відвідали побратимів, які проходять реабілітацію у медичних закладах - НГУ

Напередодні Воскресіння Христового військовослужбовці провідали побратимів, які проходять лікування після поранень.

«Ми щоденно на зв’язку з бійцями, які проходять реабілітацію, але особливо важливо потурбуватися про захисників під час свят, адже не у всіх є можливість провести Великдень з рідними. Тому ми завітали до захисників аби привітати та створити святковий настрій», – ділиться офіцер відділення психологічного забезпечення Північного Київського територіального управління Ольга Сущенко.

Гвардійці передали військовим освячені військовими капеланами Північного об’єднання паски та фрукти, а також побажали скорішого одужання.

«Щиро вдячні парафіянам церкви святого Миколая села Гнідин, які зібрали кошти та закупили смаколики для поранених українських захисників. Завдяки ініціативі громади нам вдалось порадувати гвардійців до Великодніх свят», – розповів капелан військової служби Північного Київського територіального управління Микола Візер.

Військовослужбовці з радістю зустріли колег, подякували їм за турботу, поділились проблемними питаннями й детально розповіли про процес відновлення та лікування.

«Сьогодні, у переддень Великодня ми вітаємо наших побратимів, які зцілюють рани війни й віримо, що воскреслий Христос, який переміг своїм воскресінням смерть, правду над неправдою допоможе нам подолати російського ворога та наблизити нашу перемогу», – зазначив капелан військової частини 3082 отець Юрій.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту