У військових частинах Південного ОТО відзначили дні створення - НГУ

Національна гвардія України спільно зі Збройними силами та іншими складовими сектору безпеки і оборони, незважаючи на перевагу противника в живій силі та озброєнні, забезпечує надійний захист України від збройної агресії російської федерації.

Кожна військова частина має свою славну історію, яку творять справжні герої, які не шкодуючи себе твердо тримають оборону. Гвардійці військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України безперервно виконують службово-бойові завдання на визначених напрямках.

11 бригада імені Михайла Грушевського Національної гвардії України з перших днів повномасштабного вторгнення рф бере активну участь в бойових діях на Херсонському та Запорізькому напрямках, бійці підрозділу цілодобово знищують живу силу ворога, його військову техніку, інженерні споруди, логістику. Гвардійці використовують в бойовій роботі останні напрацювання у військовій справі, ефективно застосовують FPV-дрони, завдяки яким ворог ховається в страху від справедливого покарання все далі від лінії безпосередніх боєзіткнень.

Запорізькі гвардійці військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України героїчно обороняли Запорізьку АЕС на початку повномасштабного вторгнення рф на нашу землю. Також воїни стримували ворожі навали на Запорізькому напрямку, де і продовжують виконувати службово-бойові завдання. З річницею створення військової частини 3033 особисто привітав мужніх захисників та вручив їм почесні відзнаки за оборону Запорізького краю очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко. Він висловив бійцям слова вдячності, а також передав ключі від нових авто, які слугуватимуть захисникам для військових потреб. Привітав захисників та подякував їм за стійкість і відвагу, відданість службі та героїчну оборону України операційний директор Метінвесту Олександр Мироненко. Він передав бійцям три 3D-принтера, які нададуть можливість друкувати майже будь-які деталі для техніки з пластику.

Бійці 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України з перших днів вторгнення міцно тримали оборону міста Миколаєва. Разом з Силами оборони вони змогли відстояти місто та відкинути ворога далі, захистивши таким чином чорноморські порти України та створити передумови для функціонування сьогодні морського зернового коридору. Аби привітати бійців зі святом, до них завітали представники органів державної та місцевої влади, Головного управління Нацполіції в Миколаївській області та інші представники силових структур. За доблесне виконання службових обов’язків, мужність, відданість народові України, кращих військовослужбовців було відзначено почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

В найважчі моменти війни гвардійці 34 Херсонського полку Національної гвардії України завжди приходять на допомогу та стають на захисті рідної землі. В перші дні повномасштабного вторгнення бійці полку обороняли рідне місто, брали участь в обороні Маріуполя, забезпечували евакуацію населення. У складі Сил оборони, зумівши стримати ворожу навалу, повернулися до Херсона. А під час масового затоплення в результаті підриву Каховської ГЕС гвардійці допомагали постраждалим евакуюватися в безпечні місця, забезпечували безпеку постраждалих. Зараз херсонські гвардійці відчайдушно б’ються з окупантом і обороняють рідну Херсонщину. З нагоди найважливішого для військової частини свята – Дня створення, кращих військовослужбовців було відзначено почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту