У військових частинах Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відзначили свято Водохреща - НГУ

Військові капелани Одещини, Ізмаїльщини, Запоріжжя, Херсонщини і Миколаївщини провели святкове богослужіння та здійснили обряд освячення води, привітали нацгвардійців та мирян зі святом, і розповіли про його важливість, історію, звичаї.

Запорізьких та Херсонських гвардійців, з Хрещенням Господнім, капелани військових частин відвідали прямо на бойових позиціях. Цей особливий момент став для військових не тільки духовним збагаченням, але й джерелом надії та сили на майбутнє. Бійці впевнені, що свячена «йорданська вода», яка має цілющі властивості, наповнить їх міццю та здоров’ям на цілий рік.

Нацгвардійці Ізмаїльщини прослухали лекцію та дізналися про історію стародавнього обряду, обговорили особливості української традиції святкування Богоявлення та значення символів.

Водохреща означає хрещення Ісуса Христа, яке відбулося в річці Йордан. Ця подія вважається однією з найважливіших в церковній традиції. В цей день віруючі беруть участь у богослужіннях і освячують воду. Водохреща, або Йордан є третім, і останнім великим святом у різдвяно-новорічному циклі, присвяченому Ісусу Христу.

Група інформації та комунікації Одеського Південного ТУ

Перейти до вмісту