У військовій частині Національної гвардії пройшов День відкритих дверей для ліцеїстів (ВІДЕО) - НГУ

Одна із військових частин НГУ, що на Київщині, показала підготовку та вишкіл військовослужбовців переможцям ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької спортивної військово-патріотичної гри Сокіл «Джура». 

Представники команди «Гарт» спостерігали за підготовкою операторів БпЛА, екіпажів бронетехніки та ознайомились з обладнанням похідного госпіталю. Поза тим, майбутні захисники України випробували роботу танкових тренажерів, симуляторів ПТРК і пообідали у солдатській їдальні. Пересування учасників теріторією проводилось на сучасних бронеавтомобілях. 

«Як ми і обіцяли, за ваші успіхи у військово-патріотичних змаганнях, ми покажемо вам підготовку воїнів Нацгвардії, що відбувається у нашій частині. Познайомимо з фахівцями за різними напрямками підготовок та, сподіваюсь, надихнемо когось із вас поєднати своє майбутнє із військовою справою у лавах Національної гвардії України», — звернувся до ліцеїстів на початку зустрічі командир військової частини Андрій Вісханов. 

Зазначимо, що завдяки підготовці та досвіду, отриманому від гвардійців, команда «Гарт» здобула друге призове місце у наступному, районному етапі змагань Сокіл «Джура». Сам же День відкритих дверей юнакам та дівчатам дуже сподобався. Детальна екскурсія та нагода попрактикуватись із технікою та тренажерами надихнула їх на розвиток своїх військово-спортивних навичок, про що самі учасники і розказали.

Це було вражаюче, я побачила дуже багато цікавого і вже планую після школи вступати в Національну академію НГУ на філологічний факультет. Хочу стати військовим перекладачем», — поділилась враженнями ліцеїстка Дарина Бойко. 

«Те, що я побачив, мені дуже сподобалось. Це і сучасна військова техніка і такий потужний військовий дух, що дуже сильно надихає», — сказав ліцеїст Роман Скряга.  

Варто сказати, що із 14 учасників команди “Гарт”, які брали участь у змаганнях Сокіл ( Джура) двоє ліцеїстів, Дмитро Дрозд та Дарина Бойко, подали документи на вступ до гвардійських вишів.

Як все відбувалося дивіться у відеосюжеті: 

Перейти до вмісту