У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих нацгвардійців - НГУ

Заступник начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко вручив державні нагороди родинам військовослужбовців, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі згідно з указами Президента України орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено головного сержанта Миклина Володимира Васильовича, сержанта Гаврилюка Ігоря Євгеновича, орденом «За мужність» II ступеня посмертно нагороджено солдата Ставицького Едуарда Едуардовича.

«Сьогодні ми відзначаємо державними нагородами подвиг тих, хто самостійно обрав свій шлях. Як би вам як мамі, батькові, дружині не захотілось залишити його вдома, але це був його вибір. Бо він був особистістю, був тим хто взяв відповідальність на себе за іншого, – каже заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко. – Настає момент, коли трагедія родини стає вкладом, національним здобутком в побудові державності. Адже, пишаючись подвигом українських січових стрільців ми пам’ятаємо тих, хто воював і брав до рук зброю. А трагедія окремої родини є подвигом тих, хто сьогодні виборює нашу незалежність. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про загиблих. Адже пам’ять – це те, що дозволяє нам сьогодні боротися, пам’ять – це те, що робить нас сильнішими».

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту