Родинам загиблих гвардійців вручили державні нагороди - НГУ

Родинам загиблих воїнів Національної гвардії України, які віддали своє життя у боях проти російських окупантів, вручили державні нагороди.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня посмертно були нагороджені військовослужбовці, що проходили службу в підрозділах Національної гвардії й загинули за волю України.

Зокрема у Львові родинам одинадцяти гвардійців передали нагороди воїнів. Посмертним орденом «За мужність» III ступеня були відзначені: солдат Богдан Баран, лейтенант Володимир Блощичак, солдат Геннадій Бунєєв, солдат Сергій Волобуєв, старший солдат Назар Кузьм’як, сержант Максим Куліш, старший солдат Дмитро Левицький, молодший сержант Володимир Орищук, старший солдат Володимир Харачко, солдат Дем’ян Шкварок і сержант Андрій Яцків.

Військовослужбовці Нацгвардії загинули, виконуючи бойові завдання й боронячи українську землю на найгарячіших ділянках фронту. Їхній подвиг – це приклад безмежної любові до Батьківщини, мужності й жертовності.

Державні нагороди вручали очільник Львівської ОВА Максим Козицький, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков і командир 2 Галицької бригади полковник Євгеній Василенко, котрі подякували родинам гвардійців за мужність і подвиг захисників-героїв.  

У Вінниці очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командування підрозділів Національної гвардії на Вінниччині також зустрілося з родинами загиблих воїнів, щоб подякувати близьким, а також відзначити героїзм і жертву загиблих гвардійців заради майбутнього незалежної України.

Державними орденами «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено полеглих воїнів бригади «Червона Калина», військової частини Національної гвардії у Вінниці та харківського підрозділу НГУ. Зокрема ордени передали рідним і близьким старшого сержанта Ігоря Гамаюнова, старшого солдата Сергія Губаровського, старшого солдата Юрія Любарця, солдата Андрія Трофимчука, солдата Руслана Дідика, солдата Романа Дідика, солдата Олександра Ганчука та солдата Дмитра Абреліхіна.  

Командування військових підрозділів НГУ полковник Володимир Матущак і полковник Валентин Сірак подякували рідним і близьким загиблих воїнів, зазначивши, що це найкращі сини України. Їхній подвиг і героїзм навічно буде вписаний в історію нашої держави й нашого народу. 

“Немає слів, які були б доречні сьогодні. Герої бригади до останнього виконували свій обов’язок. Вони стали на захист країни у важкий момент для боротьби проти ворога. Хочу подякувати вам за ваших рідних. Їх подвиг буде навіки вписаний на сторінки історії України. Помстимось за кожного!”, – сказав на зустрічі полковник Володимир Матущак.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту