У столиці пройшла церемонія нагородження «Чотирилапі захисники» - НГУ

Захід організували представники Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України», аби відзначити 23 службові собаки, які проходять службу в органах сектору безпеки й оборони України.

До нагородження були запрошені кінологи та їх службові собаки, які беруть участь у порятунку людей і захисті нашої держави, включно з виконанням завдань у районах бойових дій. Відзнаки дісталися представникам від ГУР, ЗСУ, Національної гвардії та інших силових структур. 

«Через рашистську агресію нам довелося скасувати усі наші виставки, безліч інших кінологічних заходів. Натомість наша Спілка зосередилася на підтримці клубів. А ще на підготовці собак для силових структур, аби вони допомагали нашим воїнам наближати перемогу. Серед таких чотирилапих помічників є чимало героїв, які кожного дня рятують життя людей і на фронті, і в тилу», – зазначив Президент Кінологічної Спілки України Георгій Оніщенко.

Цьогоріч організатори відзначали учасників зі своїми підопічними в чотирьох номінаціях: «Пошук вибухових речовин», «Собака спеціального призначення», «Пошук наркотичних засобів» та «За врятоване життя».

Від Національної гвардії почесні нагороди отримали молодший сержант Артем Одинець з його службовим собакою Громом за неймовірний порятунок людей у надскладних умовах. А лейтенант Дмитро Кириченко з його чотирилапим напарником Ірбісом були відзначені за видатну здатність виявляти вибухонебезпечні пристрої та зброю. Також нагорода дісталася і старшому солдату Владиславу Ковальову з його службовою собакою Багірою. Їх нагорода була присвоєна за героїчне виконання різноманітних спеціальних завдань: від затримання порушників до пошуку мін в районах бойових дій. 

Побачити на власні очі, як відбувалася церемонія нагородження можна у відео.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту