У столиці гвардійці затримали росіянина, можливо причетного до ДРГ - НГУ

У Києві військовослужбовці Нацгвардії виявили громадянина, який можливо причетний до діяльності диверсійно-розвідувальної групи рф.

Під час несення служби цивільна особа повідомила гвардійців про чоловіка, який здійснював фотозйомку на фоні об’єктів стратегічного значення, після чого намагався швидко покинути територію, що була під охороною.

Даного громадянина вдалося затримати. Ним виявився уродженець Камчатської області, що має громадянство України та, за його словами, до столиці прибув на декілька днів, аби відбудувати міст в одному з населених пунктів області.

При собі затриманий мав лише документи та мобільний телефон, в галереї якого гвардійці виявили фото об’єктів стратегічного значення, а також номери телефонів, що зареєстровані на території російської федерації.

Для подальшої перевірки затриманого було передано співробітникам Служби безпеки України.

Того ж дня, на одному з блокпостів, що ведуть у місто Чернігів, гвардійці зупинили маршрутний автобус для перевірки документів у водія та пасажирів. Під час огляду транспорту службова собака виявила у бардачку автомобіля згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, якій передали затриманих для подальшого з’ясування обставин, а речовини – направлено на дослідження.

Перейти до вмісту