У Нацгвардії обговорили питання покращення взаємодії з іншими відомствами щодо конвоювання осіб узятих під варту - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України крім участі у відсічі повномасштабної збройної агресії рф проти України продовжують виконувати завдання з конвоювання осіб, узятих під варту та/або засуджених до позбавлення волі.

У Нацгвардії відбулась міжвідомча робоча зустріч щодо покращення взаємодії між відомствами та вдосконалення нормативно-правової бази з питань конвоювання осіб, узятих під варту та/або засуджених до позбавлення волі. У ній взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Офісу Генерального прокурора, Державної судової адміністрації, Верховного суду, Вищого антикорупційного суду, Національної поліції, Служби судової охорони.

Учасники зустрічі обговорили шляхи вдосконалення обміну інформацією, вплив змін законодавства України на порядок конвоювання засуджених осіб та шляхи приведення в нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Під час активних дискусій сторони дійшли єдиного розуміння необхідності зміни нормативно-правової бази з організації служби конвоювання. Також присутні домовились про посилення взаємодії та продовження роботи у форматі зустрічей представників відомств, органів та установ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту