У Нацгвардії нагородили кінологів та службових собак в Харкові та Одесі - НГУ
Медалями для службових собак «За віддану службу» 1, 2 та 3 ступеня наказом Командувача НГУ відзначені наші службові пси Східного ОТО Джукі, Ірбіс, Антей та Одін.
 

 
На рахунку цієї четвірки: понад 35 вилучених гранат, біля 2000 знайдених патронів, 2 кг тротилу, пістолет ПМ з набоями, автомат Калашнікова, шість осколкових гранатометних зарядів.
 
Кінологів 11-ї бригадb імені Михайла Грушевського НГУ нагородили подяками від командира бригади та командувача Національної гвардії України, а гвардійську німецьку вівчарку Кіру відомчою відзнакою — медаллю «За віддану службу» ІІІ ступеня.
 
 
 
Харківські службові собаки були евакуйовані у західні регіони й певний час не бачили своїх господарів.
 
Нагадаємо, на початку березня 2022 року російські літаки скинули на військову частину 4 авіаційні бомби. У той час на території частини заходились і службові собаки.
 
«Безумовно, це був шок для наших вихованців, – розповідає кінолог Анатолій, – Задля безпеки ми евакуювали собак у західні регіони України».
 
Понад рік кінологи очікували на зустріч із своїми улюбленцями. Розповідають, що запам’ятають цей день на все життя – так раділи і вони, і собаки. 
 
«Безумовно, впізнали вони нас – ви би бачили це виляння хвостів!», – ділиться враженнями кінолог Сергій. Бійці розповідають, що їм довелося щоденно працювати над відновленням робочих навичок своїх вихованців.
 
Перейти до вмісту