У Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відкрилась виставка 27 Печерської бригади - НГУ

З нагоди 10-ї річниці створення Національної гвардії України в одному із залів музею було відкрито експозицію присвячену діяльності 27 Печерської бригади Національної гвардії України. У ролі експонатів представлені уламки збитих гвардійцями ворожих повітряних цілей у поєднанні з предметами бойової діяльності та світлинами бригади. Як зазначив ведучий заходу, виставка проходить під гаслом: «Мистецтво тримає тил – військо тримає фронт».

«Сьогодні, як ніколи, всім нам необхідне об’єднання та консолідація. Адже ми, армія та культура – одні з найважливіших сегментів, які є віддзеркаленням нашого суспільства. І без цього об’єднання та взаємної підтримки нам неможливо існувати», – зауважив у промові командир 27 Печерської бригади полковник Володимир Вуткі.

Зі словами вдячності до гвардійців виступила директорка Музею театрального, музичного та кіномистецтва Ірина Дробот:

«Нашому музею за честь зробити цей, хоч невеликий, але вклад для нашої 27 Печерської бригади Нацгвардії. Перш за все хочу подякувати нашим героям, захисникам, подвиг яких дає нам змогу працювати та творити надалі. Попри важкий час ми стали набагато сильнішими та згуртованішими. І сьогодні ми маємо змогу показати наскільки працівники культури разом з нашими воїнами».

Молодший лейтенант Богдан Матківський розповів присутнім про бойовий шлях військовослужбовців 27 Печерської бригади, починаючи з 2014 року, коли перші добровольці вступили до лав Національної гвардії та стали на захист проти російської агресії.

Протягом заходу командир бригади нагородив подяками всіх причетних до організації та проведення виставки.

Дякуємо за привітання та співпрацю. В єдності наша сила!

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту