Діти нацгвардійців відвідали дитячий розважальний комплекс Neopolis - НГУ

У сучасному світі, де військова служба вимагає великої відданості та відваги, важливо пам’ятати про тих, хто оберігає нашу країну. Військовослужбовці – це герої, які ризикують своїм життям для забезпечення миру та безпеки. Одним зі способів висловити вдячність за їхню службу є організація свят для їхніх дітей.

 Розважальний центр «Неополіс» в ТРЦ “Республіка Парк” вже вкотре гостинно відкрив свої двері для дітей військовослужбовців Національної гвардії України. 

«Відзначення 10 річниці НГУ – є відмінною нагодою для нас висловити свою вдячність військовослужбовцям та їх сім’ям за їхню жертовну працю та службу на благо країни та підтримати малечу», – промовила до присутніх генеральний директор ТОВ «Неополіс» Аліна Білошкурська.

Розпочався захід з виступу артистів: танцювальної групи «PAPA DANCE»  та співачки, авторки пісень Анни Добриднєвої, які налаштували дітей на позитивний настрій.

Діти військовослужбовців мали можливість насолодитися різноманітними технологічними атракціонами, які сприяють їхньому розвитку та позитивному спілкуванню з однолітками, відвідати ресторан, де їх смачно пригостили.

«Не втомлююсь дякувати вам, дорогі мої друзі: неймовірні аніматори, пані Аліна, Оксана, Віталія, пану Сергію та усьому злагодженому і професійному колективу «Неополіс» за тепло і щирість. Свято для дітей військовослужбовців є важливою традицією, яка підтримує духовний зв’язок та відданість нації своїм захисникам. Це також є свідченням того, що вдячність та підтримка військовослужбовців та їхніх сімей залишаються важливими цінностями у сучасному суспільстві», – висловила щирі слова вдячності організатор заходу начальник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту