У Львові родинам загиблих захисників вручили державні нагороди - НГУ

Майор Михайло Савчук, головний сержант Руслан Сіксой, молодший лейтенант Іван Дацко, старший солдат Ігор Краснобриж та солдат Сергій Лєсніца мали б отримати ці державні нагороди за свої героїчні вчинки. Та їхні життя обірвались під час виконання найправеднішої справи – захисту своєї землі.

У Львові, голова обласної військової адміністрації Максим Козицький та начальник Західного територіального управління Нацгвардії України бригадний генерал Олександр Буравков вручили нагороди рідним гвардійців, що загинули.

«Розумію, що жодні слова зараз не втішать вас, адже ви втратили найрідніших вам людей, – звернувся до присутніх бригадний генерал Олександр Буравков. – Та хочу вас запевнити, що жоден з цих воїнів не буде нами забутий, вони навічно в строю поруч з нами».

Трирічна донечка майора Михайла Савчук, Ярослава, та її мама зі сльозами на очах отримали орден Богдана Хмельницького III ступеня, яким героя нагородили посмертно. Орденом «За мужність» I ступеня було нагороджена головного сержанта Руслана Сіксоя. У чоловіка залишилась дружина та дві донечки.

6-річному Устиму та 15-річній Анні разом з мамою Ольгою вручили орден «За мужність» III ступеня, яким було нагороджено молодшого лейтенанта Івана Дацко. Ордени «За мужність» III ступеня отримали й родини загиблих старшого солдата Ігоря Краснобрижа та Сергія Лєсніци.

Спочивайте, брати, ми ще помстимося. Слава Героям!

Перейти до вмісту