У Львові презентували інтерактивний тир для підготовки бійців Національної гвардії України - НГУ

Бійці Національної гвардії України готуються до виконання бойових завдань із використанням найсучасніших технологій. Тепер, завдяки інтерактивному тиру або так званому симулятору вогневої підготовки, військові можуть тренуватися в режимі доповненої або віртуальної реальності – швидко, ефективно та безпечно, індивідуально та у групах, моделюючи різні ситуації з використанням найрізноманітнішої зброї.

Сучасний симулятор вогневої підготовки придбала Львівська міська рада. Це пристрій для тренування військових в режимі доповненої або віртуальної реальності, на якому захисники тренуються в умовах збереження балістичних характеристик та зі збереженням боєприпасів, а також мають можливість опановувати нову зброю.

«Бійці Національної гвардії виконують бойові завдання в найгарячіших ділянках фронту з перших днів війни. З початком повномасштабного вторгнення ми залучили велику кількість мобілізованих, які раніше не мали військового досвіду. Для таких бійців тренування має ще більше значення, ніж для кадрових військових. Ми вдячні Львівській міській раді та громаді міста Львова за допомогу в забезпеченні потреб наших бійців та у сприянні системному тренуванню бійців», – начальник Олександр Буравков, командувач Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, бригадний генерал.

 

«Інтерактивний лазерний тир — це програмний комплекс, за допомогою якого інструктор може якісно проводити заняття та готувати бійців, ефективно формувати та коригувати навички військовослужбовця з користування різноманітними типами озброєння. Ми самостійно можемо створювати вправи, обирати місцевість, пору доби, погодні умови, рівень складності тощо. Основна мета таких навчань — тренування швидкості реакції, правильність прицілювань та влучань військовослужбовцем», — повідомила інструктор НГУ Юлія.

 

 «Львів завжди підтримує наших військових, і з початком повномасштабного вторгнення ця підтримка від громади суттєво зросла. Задля пришвидшення нашої перемоги та збереження життів наших бійців, ми намагаємося використовувати інноваційні рішення, які дозволять нам бути максимально ефективними на полі бою. Ми і надалі будемо підтримувати Збройні сили, Національну гвардію та інші військові формування задля наближення нашої спільної перемоги», – наголошує мер Львова Андрій Садовий.

Перейти до вмісту