На Київщині завершилися навчання майбутніх молодших офіцерів (ВІДЕО) - НГУ

Сучасна російсько-українська війна вимагає від військовослужбовців швидкого вдосконалення своїх навичок. Особливо актуальним це є для командирів, які безпосередньо здійснюють управління особовим складом під час бойових дій. Протягом кількох тижнів вмотивовані гвардійці з різних підрозділів Північного об’єднання проходили підготовку для подальшого отримання первинного офіцерського звання.

Під час курсу учасники зборів вдосконалювали знання з інженерної та тактичної підготовки, топографії, військової медицини й психології, а також навчались послідовності дій під час планування та прийняття рішення командиром взводу за процедурою підготовки стандарту країн Альянсу TLP (Troop Leading process).

«На цей курс насамперед відібрали людей, які мають вищу освіту. Другим важливим фактором була особиста мотивація, бажання навчитися алгоритмів роботи з особовим складом під час виконання поставлених завдань», – розповів командир відділення інструкторів Ростислав.

В рамках курсу досвідчені офіцери та інструктори навчали майбутніх офіцерів, як правильно згуртовувати підпорядкований військовий колектив, як ефективно організувати взаємодію підлеглих під час бойових дій та як враховувати можливі ризики для гвардійців під час виконання службово-бойових завдань.

«Мені сподобалися усі заняття курсу. Важко виокремити якесь одне. Особисто для мене особливо цінними були заняття з тактичної медицини та TLP. Водночас дуже цікавими були також заняття з психологами, під час яких у кожному з нас вдалося виявити лідерські якості. А також тактичні заняття, де нам розповідали як правильно та злагоджено діяти в колективі та формувати сильну команду», – поділився гвардієць Максим.

Як зазначають гвардійці, ці збори допоможуть майбутнім офіцерам визначитися з посадами згідно з рівнем компетенції та навичок кожного, аби ефективніше виконувати покладені на них завдання в майбутньому.

Перейти до вмісту