У Львові попрощались з полковником Владиславом Аллеровим - НГУ

Сьогодні на Личаківському цвинтарі рідні, близькі, друзі та побратими попрощались із командиром окремого загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України полковником Владиславом Аллеровим.

Перед похованням поминальна служба відбулась у Гарнізонному храмі Петра і Павла. Вшанували загиблого і командування Національної гвардії та Збройних Сил України / The Armed Forces of Ukraine.
 
Полковник Владислав Аллеров був саме тим командиром, з яким спецпризначенці впевнено йшли у бій. У 2014-му році з перших днів став на захист країни у найгарячіших точках. Так сталось і цього разу. З перших днів повномасштабного військового вторгнення окупантів, разом зі спецпризначенцями та побратимами з інших військових формувань, проводив успішні операції, аби вибити окупантів з українських міст. Під його керівництвом було знищено не один десяток військової техніки окупантів, командні пункти та жива сила противника.
 
Життя 37-річного Владислава Аллерова обірвалось на Харківщині. Група полковника вступила у вогневий контакт з противником та знищила ворога. Бойові групи відважно давали відсіч та стримували прорив окупаційних військ. Бої велись під час сильних артилерійських обстрілів. Полковник Аллеров побачив, що один із побратимів отримав осколкове поранення нижніх кінцівок, миттєво кинувся йому на допомогу, наклавши турнікети, пораненого товариша передав групі евакуації та продовжив запеклий бій.
 
Щільним вогнем, не шкодуючи себе, Владислав під обстрілом ворожої артилерії та мінометів забезпечив відхід групи. На жаль, саме тоді він отримав поранення несумісні з життям.
 
Командування, побратими та співслужбовці Національної гвардії України висловлюють співчуття рідним та близьким. Від себе обіцяємо: не пробачимо, знищимо та не забудемо.
 
Спочивай з миром, побратиме!
Перейти до вмісту