У Латвії стартував літній табір для латвійських янцургів та гвардійських дітей - НГУ
У місті Огре відкрився літній табір організований центром «Яунцардзе», де 24 дитини з різних куточків України мають змогу відпочити та познайомитися з системою «Яунцардзе». Вони мають показати українцям як патріотично виховують молоде покоління, заохочують до спорту і здорового образу життя.
 
« У нашій співпраці з латвійськими друзями це вже 4 відвідування цієї чудової країни, де наші діти мають можливість знайти нових друзів, відпочити та дізнатись їх традиції, культуру і просто поспілкуватись й відчути підтримку іноземних друзів. Ми вдячні Латвійській Республіці за вспебічну підтримку України у такий нелегкий час. Вони спражні друзі» – ділиться начальник відділу ЦВС НГУ полковник Віктор Голумбівський.
 
Літні табори для діток українських військових латвійці започаткували ще у 2017 році. Через карантинні умови, поїздки були призупинені, але тепер літній табір знов охоче зустрічає українців.
 
«Дуже раді, що була можливість привезти діток, хоч і на тиждень, але вони матимуть змогу побачити світ, відпочити від того жаху, який відбувається в Україні та побачити що у них є справжні друзі», – ділиться враженнями парламентарний секретар Міністерства оборони Латвії Байба Бледніеце.
 
Дорогою у Латвію діти мали змогу побувати у Люблені та познайомитись з місцевою архітектурою.
 
Програмою передбачено познайомити українських діток з містом Огре та його околицями, відвідати місто Сігулда та екскурсії столицею Латвії – Ригою. Але найголовніше – дати дітям можливість відпочити, побачити світ та подружитися з латвійськими дітками.
Перейти до вмісту