Комбінат «Запоріжсталь» передав 500 бронежилетів нацгвардійцям, які виконують бойові завдання на Херсонщині та Миколаївщині - НГУ

Дана амуніція є повністю вітчизняного виробництва: пластини виготовлені на заводах Метінвесту, самі плитоноски також пошиті в Україні. Бронежилети з легких, але міцних матеріалів і мають надійний захист. У них військовим буде безпечно та комфортно виконувати свою життєво необхідну роботу на передовій.

Сьогодні визначилися з командиром військової частини, які ще обсяги допомоги необхідні, і тому в наших планах до кінця серпня зробити та доставити близько 4000 комплектів захисної амуніції для бійців Національної гвардії України», – зазначив генеральний директор комбінату Запоріжсталь Олександр Мироненко.

Бронежилети для нацгвардійців виготовлені у двох кольорах – чорного та кольору «койот», залежно від того, в яких умовах бійцям доводиться виконувати бойові завдання.

У бронежилетах використовується наш український метал, який  відповідає всім стандартам та вимогам захисної амуніції. Завдяки нашим друзям ця партія буде передана нацгвардійцям Херсонщини та Миколаївщини», – зауважив командир військової частини.

Варто зазначити, що Група Метінвест від початку повномасштабного вторгнення системно надає допомогу нашим гвардійцям. Сучасне спорядження забезпечує захист бійців, які боронять Батьківщину та перебувають на передових позиціях. 

Працюємо разом на перемогу України!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту