У Києві з’явилася вулиця Героя України Сергія Кульчицького - НГУ

У Печерському районі Києва вулицю Олександра Матросова перейменували на вулицю Генерала Сергія Кульчицького – українського військового з Тернополя, який загинув у 2014 році в Слов’янську Донецької області. Відповідне рішення ухвалила Київська міська рада під час засідання 27 жовтня.

Нові назви для вулиць, провулків, бульварів, проспектів та площ столиці обирали кияни. На рейтингове електронне голосування винесли 296 об’єктів, які відбирала експертна комісія. Кияни мали можливість проголосувати за назви, яким віддали перевагу, в застосунку “Київ Цифровий”. Назви, що отримали найбільшу підтримку, були передані до сесійної зали Київради на голосування, написав він.

Нагадаємо, генерал-майор Сергій Кульчицький обіймав посаду начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України, здійснював підготовку добровольців у 2014 році та був першим генералом, який загинув у 2014 році у російсько-українській війні поблизу гори Карачун, Слов’янськ.

Екіпаж гелікоптера Мі-8, на борту якого був Сергій Кульчицький, розстріляли. У той день разом з генералом загинуло ще 12 осіб.

Нині один із батальйонів оперативного призначення носить почесне найменування імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, який діє у складі Північного оперативно-територіального управління НГУ.

 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту