У Києві та Чернігові гвардійці затримали трьох осіб із наркотичними речовинами - НГУ

На одному з блокпостів столиці військовослужбовці спільно з працівником поліції зупинили транспортний засіб, де в результаті перевірки виявили паперовий згорток з подрібненою речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження, зі слів затриманого водія «канабіс».

Також на блокпості, що розташований на в’їзді до Чернігова, гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. У ході спілкування з водієм відбулось спрацювання службового собаки на даного громадянина. При проведенні поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у взутті затриманого згорток з рослинною речовиною зеленого кольору, ймовірно наркотичного походження.

Через деякий час, на цьому ж блокпості, гвардійці під час перевірки документів у водія та пасажира зупиненого автомобіля, звернули увагу на дивну поведінку останнього, який помітно нервував та постійно перевіряв кишені. При проведенні поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у внутрішній кишені жилетки затриманого згорток з кристалічною речовиною білого кольору, схожу на наркотичну речовину «солі».

В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, затриманих передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту