У Києві та Чернігові гвардійці затримали 5 осіб зі зброєю та забороненими речовинами - НГУ

Ввечері 27 грудня, під час несення патрульно-постової служби гвардійці зупинили підозрілого чоловіка. При перевірці документів та огляду особистих речей у нього було виявлено пістолет Макарова 9 мм зі зрізаними реєстраційними номерами та двома не спорядженими магазинами. Затриманий підозрюється у скоєнні злочину за ст. 263 Кримінального кодексу України.

У Чернігові на одному з блокпостів гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування у водія було виявлено ознаки наркотичного сп’яніння. При проведенні огляду автомобіля, у присутності свідків, правоохоронці виявили пластикову кульку з порошкоподібною речовиною білого кольору. Зі слів затриманого у кільці знаходилась наркотична речовина амфетамін.

На іншому блокпості, правоохоронці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування військовослужбовців з водієм службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в автомобілі даного громадянина. При проведенні огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили три прозорих пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно наркотики.

Також на блокпості, правоохоронці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування військовослужбовців з водієм та пасажиром службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в автомобілі. При проведенні огляду транспортного засобу, у присутності свідків, правоохоронці виявили пакунок з білою кристалічною речовиною, ймовірно наркотики.

В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин.

Перейти до вмісту