У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулась зустріч з родинами оборонців України - НГУ
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими провели зустріч за участі керівника Офісу Президента Андрія Єрмака з родинами оборонців України, які постраждали внаслідок воєнного злочину РФ в Оленівській колонії, про оце повідомив на своїй Facebook-сторінці уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець.
 
Під час зустрічі рідні сформували прохання, щоб Україна звернулася до інших країн із можливістю виступити посередниками в перемовинах повернення додому цих українських військових.
“Україна на міжнародних майданчиках постійно говорить про важливість повернення військовополонених, зокрема й тяжкопоранених військових, які перебували у вказаній колонії”, – зазначив керівник Офісу Президента.
Також близькі цікавилися роботою МКЧХ та ООН щодо розслідування злочину Росії та їхньої участі в тому, що українським оборонцям гарантували збереження життя. Необхідне розслідування фактів вибуху в одному з барків! І ми задля цього теж працюємо на міжнародній арені.
 
Близькі військових наголосили, що громадськість спільно з правозахисниками готує звернення до МКС й збирає докази злочину. Вони нагадали й про те, що існує ініціатива, аби 28 липня визнали Днем скорботи та вшанування пам’яті захисників, страчених внаслідок теракту в колонії у смт Оленівка.
 
Оленівка — болить кожному з нас, болить всій Україні! І має боліти всьому світу, оскільки за цей жахливий злочин Росії винні ще не покарані!
Перейти до вмісту