Ми робимо все можливе, щоб повернути наших воїнів додому – Олександр Півненко - НГУ

Днями командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко зустрівся з родинами оборонців Маріуполя, які перебувають у полоні з весни 2022 року.

У ході зустрічі піднімалось питання визволення нацгвардійців з російського полону та розв’язання проблемних питань членів родин полонених.

«Питання повернення наших хлопців додому дуже складне і залежить від багатьох факторів, але ми робимо все можливе, щоб вони якнайшвидше опинились вдома. Разом з тим, завдяки роботі, яка здійснена у 2023 році, вдалося повернути більше 200 гвардійців з полону. Наша держава, профільні відомства і ми працюватимемо, щоб повернути кожного», – сказав Олександр Півненко.

Окремо розглянули питання щодо фізичної та психологічної реабілітації українських воїнів після полону. Обговорили також фінансові та документальні аспекти, які вимагають взаємодії відповідних командирів та посадових осіб.

Присутні на зустрічі члени родин подякували командуванню Нацгвардії за сприяння у вирішенні проблемних питань.

Національна гвардія України забезпечує психологічну реадаптацію звільнених з полону та надає їм можливість повернутися у стрій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту