У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами полонених та зниклих безвісти бійців 12-ої бригади “Азов” - НГУ

З ініціативи ГО «Вояцький визвіл» у Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами полонених та зниклих безвісти бійців 12-ої бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України (в/ч 3057).

Участь у заході взяли представники Координаційного штабу та Головного управління НГУ.

За словами представника Штабу, робота над підготовкою обмінів триває і Україна до них готова. Проте без конструктивної позиції з боку росії здійснити їх украй важко.

Родичі Захисників Маріуполя звернули увагу на джерела інформації про стан здоров’я й місцезнаходження Оборонця, враховуючи можливі переміщення та неналежні умови утримання. Представник Штабу наголосив на тому, що відомості про Захисників оновлюються й доповнюються, ознайомитись із ними можна в Особистому кабінеті.

Серед іншого, обговорили механізми обміну військовополонених, які “засуджені” чи перебувають “під слідством” в російській федерації та на тимчасово окупованих територіях України.

За матеріалами Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Перейти до вмісту