У Карпатах пройшов дитячий національно-патріотичний табір «Вартові безпеки» - НГУ

Діти працівників та військовослужбовців підрозділів Міністерства внутрішніх справ стали учасниками дитячого табору «Вартові безпеки».

Гвардійські психологи провели з дітьми інтерактивно-пізнавальні вправи, щоб підвищити комунікативні навички та дозволити їм краще пізнати себе й навколишніх, навчити досягати завдання за допомогою співпраці у колективі. Освоїти основні правила товариства. Але головною метою дитячого інтерактивної гри залишається розвиток навички успішного і продуктивного спілкування з однолітками. Адже спілкуючись, дитина не тільки вчиться разом досягати поставленої мети, але й отримує зворотний зв’язок, що формує його уявлення про самого себе.

А для того, щоб допомогти дитині краще пізнати себе, навчитися самовиражатися, аналізувати свої вчинки, досягти гармонії в психічному стані, поліпшити психоемоційний фон, усунути агресію, тривогу, розкрити творчі здібності з дітьми психологи провели арттерапію. Мистецтво допомагає висловити почуття дитини, внаслідок чого вони більш відкриваються для світу.

Також нацгвардійці розповіли дітям про завдання та функції Національної гвардії України, продемонстрували зразки екіпірування , автомобільної та всюдихідної техніки, яку військовослужбовці використовують повсякденно виконуючи службово-бойові завдання. Гвардійські кінологи поділилися особливостями служби військових собак. Головна ціль табору є посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Табір організовано завдяки співпраці Міністерства внутрішніх справ з Канадсько-українським проєктом з розвитку поліції й Департаментом патрульної поліції.

«Я дуже люблю армію і найбільше мені сподобалося, коли до нас приїхали з квадроциклом і екіпіруванням Національної гвардії України. Мені сподобалося приміряти на собі всю цю тяжкість і самому перевірити як це – носити бронежилет, каску й окуляри. Я відчув, як це складно пробігти, наприклад, кілометр в такому екіпіруванні. Тому я дуже вдячний Нацгвардії», – розповідає учасник табору.

Перейти до вмісту