Львівські гвардійці відвідали черговий показ кінофільму в рамках туру «Кіно заради Перемоги!» - НГУ

Військовослужбовці НГУ долучилися до перегляду українського бойовика “Снайпер. Білий ворон”  – основою якого, стали реальні події на Донбасі у 2014 році. На презентації були присутні головні герої кінострічки – Андрій Мостренко та Марина Кошкіна.

«Мистецтво об’єднує українців, спільна боротьба об’єднує нас і саме завдяки вам, ми можемо боротися на культурному фронті та перемагати », – поділилася актриса Марина Кошкіна.

«Снайпер. Білий ворон.» — український військовий бойовик, який розповідає про долю вчителя та екоактивіста з Горлівки, чиє мирне життя руйнує прихід рашистів. Гвардійці стали одними із перших хто зміг гідно оцінити стрічку, культурно збагатитись, та поспілкуватися з одними із головних героїв.

Дуже вражена грою акторів, сміливо можу сказати, що це один із кращих фільмів українського продакшну, який мені випала нагода переглянути. Вдало підібрані спецефекти, які чудово вписуються у сюжет та прекрасний сценарій, який торкає душу“, – ділиться враженнями гвардійка Марина.

Наостанок гвардійці гучними оваціями подякували акторам та взяли у них автографи.

Слід зауважити, що проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” та за підтримки фонду “МХП-Громаді”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Перейти до вмісту